הפרויקט - מפנטאזיה למציאות

הילה יקרה, ברצוננו להודות לך על תרומתך הגדולה בתכנון ועיצוב בית חלומותינו. כניסתך לפרויקט, החלה עוד בשלב הפנטזיות, כשכל חלומותינו היו ב"אוויר". הודות למקצועיותך הרבה, היצירתיות וסבלנות אין קץ... עזרת לנו להפוך את החלום למציאות. בדרכך המקצועית והבלתי מתפשרת, תכננת עבורנו את החללים בדיוק בהתאם לצרכים ולאתגרים שהצבנו בפנייך... במקומות בהם אנחנו כמעט ויתרנו, את לא הרמת ידיים והמשכת עוד שרטוט ועוד תוכנית עד למציאת החלופה הטובה ביותר. חשיבה יצירתית, פרקטית וטוב טעם תוך מגבלת תקציב והתוצאה ... מושלמת! תודה רבה על הסבלנות, ההקשבה, האכפתיות והזמינות לאורך כל הדרך. תודה שהיית (ועודך...) שם בשבילנו. ממליצים בחום. רוית וקובי
רוית וקובי אלעזר

הפרויקט - כל בית צריך מרפסת

לא בטוחה לגבי " גדולה מהחיים"... אבל כן- לקוחה שרצתה "לגדול" בפרויקט עצמאי/ות. ללא ספק, בית צריך מעצבת! כזו עם אנרגיה בלתי נלאית.. בחשיבה, בתכנון, בביצוע ולאורך כל הדרך, בהקשבה תמידית והבנה הצרכים שלי, בכל מה שמשתמע מכך! אז, תודה ענקית לך הילה שהיית שם ,להפוך דירה (מוזנחת) להכי בית שיש!!! "אם לא עושים באהבה- אז לא עושים בכלל" וזה- בדיוק את! מומלצת בחום ובאהבה.
מעיין

הפרויקט - ממסדרון ארוך לסוויטת הורים חלום!

"...רוצה לשתף אותך ברגשות שעברו עלי בסופ"ש, מגיע לך לדעת ולהשתתף איתנו, את חלק גדול מזה. בעזרתך ובזכותך הגענו להיכן שאנחנו היום. מעבר הדירה היה מאוד מהיר ומתוקתק הרבה יותר קל משחשבתי. היו עוד המון סידורים במקביל ובאותו היום, גם על זה התגברנו. בסוף כשנשארנו בדירה, כן, הרגשתי פרפרים בבטן, היתה הרגשה כיפית,עם ריח טוב של צבע טרי ועץ, חדש, לבן, נקי צחור ומלכותי. רוצה לומר לך תודה רבה ענקית על העבודה שעשית, זמן שהיית איתנו, על הסבלנות, התמיכה , ההסברים, ההבנה. זכינו בזכותך לדירה יפייפיה ומיוחדת במינה"
לריסה וזאביק